Аварійний душ

Аварійний душ

Аварійний душ
Аварійний душ
Аварійний душ

Аварійний душ

Там, де проводяться роботи з агресивними або пожежонебезпечними рідинами, завжди існує для людей ризик аварії, і, наслідок чого, - можливість ураження тіла і очей субстанціями, які небезпечні для здоров´я. Аварійні душі DENIOS дозволяють швидко надати першу допомогу та пропонуються в різних варіантах.

Ваші переваги:

 • Відповідний аварійний душ або душ для очей для кожного випадку
 • Швидка допомога на випадок аварії
 • Нескладний в експлуатації

 

 • Душ для очей та обличчя
 • Душ для всього тіла
 • Комбінації аварійних душів
 • Бутиль для промивання очей

Душ для очей та обличчя

При опіку очей їдкою речовиною (наприклад, кислотою або лугом) їх необхідно терміново промити аварійним душом, щоб виключити небезпечні пошкодження. Для цього існує душ для очей DENIOS. Він підходить для настінного та настільного монтажу. Рекомендується промивання очей на протязі 20 хвилин.

Душ для всього тіла

Щоб зменшити ймовірність ураження всього тіла після аварії, для надання першої допомоги використовується душ для всього тіла. Він дуже простий в експлуатації. Душ для всього тіла можливий для монтажу на стіні або стелі, або як окремий стоячий пристрій.

Комбінації аварійних душів

Комбінація аварійних душів включає елементи душа для всього тіла та додатковий душ для очей і обличчя.

Бутилі для промивання очей

Не завжди існує можливість скористатися аврійним душем. Бутилі для промивання очей можна порекомендувати крім того для приміщень, в яких працюють не постійно (наприклад, акумуляторні приміщення або будівельні площадки). Бутилі для промивання очей можуть забезпечити першу допомогу потерпілому на протязі перших вирішальних секунд. Одного бутля для промивання очей об´ємом 500 мл досить для промивання приблизно протягом 4 хвилин. Щоб забезпечити більшу тривалість часу промивання, потрібно або мати в роспорядженні більше бутлів для промивання очей, або скористатися найближчим душем для очей, підключеним до водопростачання.

Аварійний душ DENIOS на кожен випадок

Душ для очей або аварійний душ повинен належати до постійного обладнання кожного підприємства, яке займається агресивними рідинами або легкозаймаючимися матеріалами. В потенційно небезпечних робочих зонах цього типу повинні бути встановлені відповідні аварійні душі, які, на випадок аварії невідкладно забезпечать необхідний об´єм рідини. Повинна існувати можливість швидкого сполоскування під душем для тіла і/або очей після контакту з небезпечними речовинами або після опіку. Особливою характеристикрю аварійного душа DENIOS являється його простота в експлуатації.

Постанови і накази

В законі про техніку безпеки праці § 3 вказені основні обов´язки працедавця. Він зобов´язаний прийняти обов´язкові міри в області охорони праці. Постановлення про робочі місця вказує в § 39, щоб вони були обладнані пристроями надання першої медичної допомоги. Накази, які діють в Європі описані в ЕN 15154. Ця норма складається з 5 частин:

 • 1 – „Душ для тіла з підключенням води в лабораторіях“
 • 2 – „Душ для очей з підключенням води“
 • 3 – „Душ для тіла без підключення води“
 • 4 – „Душ для очей без підключення води“
 • 5 – „Душ для тіла з підключенням води для промислового оснащення“