Краплевловлювачі

Краплевловлювачі

Краплевловлювачі
Краплевловлювачі
Краплевловлювачі
Краплевловлювачі

Краплевловлювачі

Краплевловлювачі з пластмаси, чорної ти нержавіючої сталі. Наступна таблиця вкаже Вам, який краплевловлювач відповідає Вашим потребам.

Ваші переваги:

  • Зберігання небезпечних рідин, відповідно до нормативних вимог
  • Складання бочок, невеликих ємностей та ІВС
  • Краплевловлювачі з чорної, нержавіючої сталі та з поліетилену
  • Краплевловлювач, який підходить для кожної небезпечної субстанції
  • 5 років гарантії DENIOS

 

  • Яку субстанцію повинен збирати краплевловлювач?
  • Які функції повинен виконувати краплевловлювач?
  • Яких розмірів повинен бути краплевловлювач?

Яку субстанцію повинен збирати краплевловлювач?

Який саме краплевловлювач необхідно використовувати, з пластмаси (поліетилену - РЕ), чи із сталі, залежить від виду збереженої субстанції.
Для зберігання горючих матеріалів, шкідливих для води, таких як, наприклад, масла та лаки, застосовуються оцинковані або полаковані краплевловлювачі.
Для зберігання агресивних хімікалій, таких як, наприклад, кислоти і луги, застосовуються краплевловлювачі з пластмаси або нержавіючої сталі. Краплевловлювачі із пластмас або нержавіючої сталі не схильні до корозії і тому відмінно підходять для зберігання агресивних речовин.

Яких розмірів повинен бути краплевловлювач?

Якщо Ви бажаєте не тільки зберігати, але і розливати небезпечні матеріали, необхідно застосовувати розливні устаткування з краплевловлювачами із сталі (оцинкованої або полакованої) чи з пластмас. В комплекті зі стійками під бочку з поліетилену або оцинкованої сталі вони ідеально підходять для прерливання рідин, небезпечних для вод. Падаючі краплі не потрапляють в грунт і грунтові води залишаються захищеними.
Якщо при перевозці бочок та невеликих ємностей Ви не бажаєте відмовитись від захису кралевловлювача, то необхідні вимоги транспортування небезпечної субстанції забезпечать пластмасові краплевловлювачі або краплевловлювач для транспортування із сталі.
Якщо Ви бажаєте зберігати великі ємності, пропонуємо Вам, крім широкого асортименту наших краплевловлювачів для бочок, також великий вибір краплевловлювачів для зберігання ІВС. Як і кожен безпечний краплевловлювач фірми DENIOS, ці краплевловлювачі бувають з пластмаси, чорної та нержавіючої сталі, залежно від виду збережених речовин.
Якщо Вам необхідно захистити велику поверхню від проникнення небезпечних рідин в грунтові води, то правильним вибором будуть напольні краплевловлювачі, виготовлені з сталі чи пластмаси. Завдяки широкому асортименту приладдя, починаючи від анкерів для в´їздних рамп, ці напольні елементи ідеально підходять для безпечного закладання цілих приміщень. Напольні краплевловлювачі знаходять використання, відповідно до законодвчих вимог також у сховищах для порожнього упакування або як захист від розпирскування та розлиття при переливанні або перевантаженні рідин, небезпечних для вод. Із окремих сегментів можливо, при наявності місця, скомплектувати комплексні системи, оптимально підібрані до даного підприємства.

Які функції повинен виконувати краплевловлювач?

Згідно законодавства необхідно забезпечити його достатню місткість. Краплевловлювач повинен вміщати зміст найбільшої із ємностей (мінімум 10% зберігаючого об´єму). В зонах захисту води, якщо зберігання там взагалі дозволене, повинна існувати можливість акумульовання всього об´єму (100%).
Незалежно від того, з чого виготовлений краплевловлювач, зі сталі, чи з пластмаси, чи призначений він для зберігання бочок чи ІВС, чи він збудований для транспортування чи ходіння – кожен краплевловлювач фірми DENIOS можна завжди придбати різного розміру, відповідно до необхідної області використання підприємством і, разом з тим, забезпечуючи об´єм вловлювання у відповідності до нормативних вимог.