Насос для бочок

Насос для бочок

Насос для бочок
Насос для бочок
Насос для бочок
Насос для бочок

Насос для бочок

Більшість небезпечних матеріалів зберігається в бочках. При цьому постійно відбувається відбір та переливання їх змісту. Для того Ви знайдете в DENIOS широкий вибір бочкових насосів для кожної області застосування.

Ваші переваги:

  • Відповідний насос для кожної області
  • Для відбору, переливання та цілковитого спорожнення
  • Простий та безпечний в експлуатації

 

  • Бочкові насоси, електричні та пневматичні
  • Бочкові насоси для кислот / хімікалій
  • Вибухобезпечні насоси для спалахуючих середовищ
  • Бочкові насоси для мінеральних масел

Електричні та пневматичні насоси

Бочковий насос, який підходить для любої цілі: в DENIOS Ви знайдете те, що Вам необхідне. Насоси для бочок і контейнерів, електричні та пневматичні, в стандартному та вибухозахищеному варіанті. І завжди адаптовані до в`язкості Ваших середовищ. За допомогою відповідного насоса переробка агресивних середовищ також не проблема.

Кислоти / луги, хімікалії

За допомогою електричних і пневматичних насосів для кислот, лугів і хімікалій Ви забезпечите їх безпечну роздачу, наприклад, в лабораторіях і хімічній промисловості. Завдяки цім насосам можливо безпечно набирати рідкі кислоти з малих ємностей і їх переливати. Глибина погруження насосу для бочок 1200 мм забезпечує точний відбір і переливання змісту бочок та контейнерів. Висока продуктивність насоса забезпечує ефективне нагнітання.

Легкозаймисті / вибухонебезпечні середовища

Для переливання і відбору з бочок розчинників, бензину, спирту ітд. Ви знайдете в DENIOS безліч вибухозахищених електричних насосів для бочок. Вони доставляються в комплекті, готовому для застосування, разом з пістолетною насадкою, стійким до середовищ шлангом, вирівнювачем потенціалів та адаптором для бочки.
Пневматичні мембранні насоси з нержавіючої сталі/ PTFE підходять також для вибухонебезпечної зони. Такі мембранні насоси ідеально підходять для безпечного і надійного нагнітання чутливих середовищ, які вміщають в собі тверду фазу, з високою в`язкістю і твердими частками, а також абразивних субстанцій.

Мінеральні масла

DENIOS пропонує Вам велику кількість електричних насосів для мінеральних, моторних, трансмісійних масел і газойля. Ці насоси оптимальні для відбору з бочок і переливання мінеральних масел с невисокою в`язкістю. В DENIOS Ви знайдете відповідний насос для мінеральних масел для кожної області застосування, такий як бочковий насос з глибиною погруження до 1000 мм, або мобільний насос для масла.