Шафа для хімікалій

Шафа для хімікалій

Шафа для хімікалій
Шафа для хімікалій
Шафа для хімікалій
Шафа для хімікалій

Шафа для хімікалій

В шафі для хімікалій DENIOS Ви можете безпечно, надійно та відповідно до нормативних вимог зберігати агресивні хімікалії, такі як кислоти, луги і матеріали, небезпечні для водойм. Шафа для хімікалій буває як висока та низька шафа, або як модульна система для навішування на стіну. Завдяки чому шафа для хімікалій ідеально підходить для лабораторій.

Ваші переваги:

  • Зберігання відповідно до нормативних вимог
  • Безпечність в лабораторіях та робочих приміщеннях
  • Інтегровані краплевловлюючі лотки/ висувні лотки
  • Вихід повітря через приточні та витяжні отвори
  • Регулювання висоти для полиць
  • Запобіжник, захищаючий від несанкціонованого доступу
  • Гарантія на 5 років
  • GS перевірена безпечність та якість

 

Універсальне оснащення

Полиці шафи для хімікалій можуть міняти висоту через 25 мм. Вентиляційні грати на рівні підлоги забезпечують вертикальний потік повітря В кожній шафі для хімікалій знаходиться серійний витяжний патрубок, а на замовлення він може комплектуватись підходячою витяжною насадкою. В стандартній моделі DENIOS пропонує Вам два варіанти шафи для хімікалій: Модель V обладнана оцинкованим напольним краплевловлюючним лотком и 3/6 оцинкованими полицями. Модель L включає напольний краплевловлюючий лоток і 3/6 полиць з порошковим покриттям.

Шафи для кислот та лугів

Крім шаф для хімікалій в DENIOS надаються також на вибір шафи для зберігання кислот та лугів відповідно до нормативних вимог, наприклад, в лабораторіях. Шафи для кислот і лугів повністю виготовлені з поліетилену (РЕ) і задяки чому ідеально підходять для зберігання агресивних хімікалій. Дно шафи виготовлене у формі герметичного лотка, для рідин. Як і у шафи для хімікалій у ньому є полиці з регульованою висотою. Специфічним являється шафа для кислот та лугів типу SL. Завдяки модульній конструкції в одну шафу можливо комбінувати до 4 модулів (в тому числі, в наступному). До приладдя Вашої шафи для хімікалій належать додаткові висувні краплевловлюючі лотки, стілажні полиці, а також вічка, які замикаються на ключ.