Складирование опасных субстанций

Складання небезпечних субстанцій

Складирование опасных субстанций
Складирование опасных субстанций
Складирование опасных субстанций
Складирование опасных субстанций

Складання небезпечних субстанцій

Депо для небезпечних матеріалів

За допомогою депо для небезпечних матеріалів DENIOS Ви можете скласти ці матеріали, згідно з нормативними вимогами, зручно і безпечно. Депо для небезпечних матеріалів підходять для зберігання, акумулювання та відбору, можуть використовуватись для малих ємностей, бочок та двох ІВС. Мають допуск до складання матеріалів, небезпечних для водойм (відповідно до природоохоронного законодавства), а також для легкозаймаючихся рідин (R 10 –12).

DENIOS пропонує

  • Гарантію на 5 років
  • Доставку в готовому для експлуатації вигляді
  • Допуск будівельного контролю Німецького Інституту Будівельної Техніки (DIBt)

 

Ваші переваги:

  • Ідеальні для наливання
  • Полиці для малих ємностей
  • Безпечне зберігання агресивних хімікалій
  • Встановлення в приміщенні та на відкритому просторі
  • Згідно з WHG
  • Інтегрований краплевловлюючий лоток
Для небезпечних субстанцій Ви можете вибрати контейнери з кришкою з пластмаси для зберігання матеріалів, небезпечних для водойм, і з стальною кришкою для легкозаймаючихся рідин. Кришка з пневматичним амортизатором спрощує відкривання та закривання контейнера, який альтернативно пропонується в полакованому або оцинкованому варіанті. Контейнер для небезпечних субстанцій універсальний у своєму використанні: завдяки великій кількості комбінацій складання, - в стоячому і лежачому положенні, що можливо завдяки штекерному з´єднанню стілажних частин.
Контейнери для небезпечних субстанцій типоряду МС-D підходять для складання бочок, малих ємностей і ІВС в приміщенні та на відкритій площадці. Крім того, вони ідеально підходять для роздачі. Версія з ізоляцією МС-D ІСО дозволяє захистити від морозів матеріали, чутливі до температури.

Оснащення:

Додатково Ваше депо для небезпечних матеріалів може бути оснащене технічною вентиляцією та електричним обігріванням (для захисту від морозів). Додатково вмонтовані стілажі для малих ємностей і стійки для наливання та дозування дозволяють Вам використовувати депо для небезпечних матеріалів універсальним способом. Для великої кількості зберігаючих матеріалів рекомендуємо контейнери для небезпечних матеріалів DENIOS.