Сорбент для масла

Сорбент для масла

Сорбент для масла
Сорбент для химикатов подушки
Сорбент для масла маты
Сорбент для масла рулоны

Сорбент для масла

Що робити при аварійному розлитті масла? Або при витіканні рідин, небезпечних для водойм? У таких випадках необхідний сорбент для хімікалій і масел, який би зміг швидко та надійно ввібрати розлиту рідину. Важливо не тільки знати, яка рідина розлилась, а і мати швидкий доступ до сорбенту для хімікалій та масел. Крім того, сорбент повинен мати форму, відповідну обставинам.

Ваші переваги:

  • Надійний захист у випадку витечки
  • Відповідне рішення на кожен випадок
  • Економічна альтернатива для гранул
 

Сорбенти DENIOS для хімікалій та масла швидко та надійно збирають розлиті хімікалії і масла самих різних видів. Широкий асортимент продукції, оптимально підібраний до кожної області призначення, гарантує Вам максимум безпеки при мінімальних затратах. Сорбенти для масла DENSORB можеть бути у вигляді матів, рулонів, подушок, шлангів, бар`єрв і вбирачів. Щоб визначити сорбент DENSORB для хімікалій і масла, який Вам найкраще підходить, необхідно керуватись наступними необхідними критеріями:

Яка рідина/ рідка хімічна субстанція буде збиратись?

Абсорбуюче волокно DENSORB виконує роль сорбенту для масла і існує в двох виглядах: Universal і Spezial.

Масло DENSORB

Масло DENSORB служить для збору масел та інших рідин на основі вуглеводнів. Сорбент для масла відрізняється властивістю вбирати масла і одночасно відділяти воду. Тому сорбент для масла DENSORB відмінно підходить для збираня масла, розлитого на воді. При використанні на відкритому просторі, дощова вода також не зменшує вбираючих властивостей сорбента для масла. Завдяки цьому сорбенти для масла DENSORB значно більш ефективні, ніж традиційні сорбенти, наприклад, гранули.

DENSORB Universal

DENSORB Universal може використовуватись в якості сорбенту для масла, а також для ретельного збору хладогентів і розчинів, емульсій та інших неагресивних рідких хімікалій. Абсорбуючі волокна Universal дійсно являються універсальними і дуже корисними на кожному підприємстві, де зберігаються, переливаються, перевозяться або використовуються в виробничому прцесі масла, або інші небезпечні хімікалії. DENSORB Spezial

DENSORB Spezial

DENSORB Spezial – це сорбент для хімікалій, який використовується для небезпечного збору кислот, лугів і інших агресивних хімікалій, наприклад, сірчана, азотна, соляна кислота або натрієвий луг. Абсорбуючі волокна Spezial забезпечеють безпечність у випадку аварії з розливом хімікалій навіть тоді, коли немає часу на негайну ідентифікацію розлитої субстанції, або коли це взагалі неможливо.
Збірну таблицю рідин, для яких підходять певні види абсорбуючого волокна, Ви знайдете в нашому списку стійкості сорбентів DENSORB до хімікалій.

Що потребує підприємство в певній області застосування?

Ви знайдете у нас як і шланги, та к і рулони, мати, подушки, масляні бар`єри, вбирачі масла, мобільні комплекти і комплекти для ватікання – відповідні рішення на кожен випадок.

Шланги

Для обмеження витікання і попередження поширення розливу рідин.

Подушки

Для обмеження і збору великих об`ємів рідин.

Мати

Ідеальні для збору розлитих рідин. Відмінно підходять в якості профілактичного засобу для підтримки безпеки та чистоти у виробничих та робочих зонах.

Рулони

Ідеальні у випадку необхідності накрити відразу велику поверхню.

Вбирачі масла

Вбирачі масла використовуютьсяяк сорбент для виведення масла і пального з каналів, колодязів, люків і резервуарів, якщо вони були забруднені, наприклад, врезультаті розливу масла.

Масляний бар`єр

Масляний бар`єр – це сорбент для обмеження витікання масла на поверхні води, каналів, річок, озер і портових басейнів.

Рятувальні комплекти/ комплекти для витікання/ мобільні комплекти

Той, хто повинен бути готовий до самого гіршого і мати в роспорядженні рятувальний комплект, знайде серед різноманіття комплектів DENSORB необхідні сорбенти для хімікалій і масел для профілактичних цілей: як мобільні комплекти, наприклад в переносній сумці або транспортному ящику, так і рятувальні сумки, рятувальні комплекти для вантіжних машин, стійкі до впливів атмосферних факторів, та закінчуючи великими об`ємами сорбентів у бочках, транспортувальних возиках, контейнерах на колесах та депо.

Поради з приводу зберігання і знищення сорбентів для масла та інших субстанцій

Зберігання

Сорбенти для хімікалій та масла повинні бути захищеними від постійного впливу УФ проміння та зберігатися в сухому місці. Температура при зберіганні майже не має значення, так, як температура їх плавлення становить приблизно 170 ºC. При дотриманні даних критерій сорбенти можуть зберігатись безстроково.

Безпечність та знищення

Самі по собі сорбенти для хімікалій та масла не становлять небезпеку. Але вони набувають якості ввібраної рідини. Використані сорбенти для хімікалій та масла слід знищувати згідно до законодавчих вимог. Це залежить від виду ввібаної рідини. Тому волокно, замочене маслом, повинне бути розглянутим відносно правил виведення свіжих і використаних масел. Потрібну інформацію Вам нададуть відповідні компетентні органи (служба водного господарства, природоохоронні органи).