Вогнестійкі шафи

Вогнестійкі шафи

Вогнестійкі шафи
Вогнестійкі шафи
Вогнестійкі шафи
Вогнестійкі шафи

Вогнестійкі шафи

У вогнестійкій шафі DENIOS Ви можете безпечно, надійно та відповідно до нормативних вимог зберігати хімікалії, отруйні речовини, фарби, лаки, небезпечні для водойм і спалахуючі рідини.

Ваші переваги:

 • Перевірені, згідно з нормативними вимогами, допущені
 • Інтегровані краплевловлюючі лотки
 • Зберігання горючих рідин згідно з TPbF
 • Сама висока вогнестійкість (тип 30, 90 згідно з DIN EN 14470-1)
 • Гарантия 5 лет

 

Вогнестійкі шафи DENIOS:

 • Шафи для хімікалій
 • Шафи для масел
 • Шафи для отруйних речовин
 • Шафи екологічні
 • Шафи вогнестійкі для небезпечних матеріалів
Кожна вогнестійка шафа DENIOS обладнана згідно Вашим вимогам.
Додотково Ви отримаєте полиці, вловлюючі лотки, висувні лотки з різноманітними вкладками, повністю автоматичні розсувні дверцята, а також фіксатори дверей з автоматичним замком. Є можливість встановлення вбудованої захисної шафи для зберігання запалюючих рідин, завдяки чому зникає необхідність в окремій вогнестійкій шафі для небезпечних матеріалів.
Вогнестійкі шафи DENIOS відрізняються різноманітністю усіляких варіантів обладнання, ідеально підібраного для конкретних цілей:
 • Відкидні або розсувні двері
 • Вставні полиці, напольні лотки, висувні лотки

Вогнестійка шафа нового покоління

Європейський лідер ринку DENIOS представляє нову серію захисних шаф тип 90, яка вже з´явилась в продажі. Нова конструкція та привабливий зовнішній вигляд роблять їх більш функціональними для зберігання горючих рідин, в порівнянні з традиційними рішеннями. Це можна помітити вже під час монтажу нової шафи, а також, звичайно, в ході її безпосередньої експлуатації.

Інновації

Вогнестійка шафа звертає на себе увагу своєю незвичайно міцною конструкцією. Новий зовнішній вигляд, згідно з двофарбовим концептом, здається індивідуальним та сучасним. Дверці вогнестійкої шафи затримуються на любому куті відкриття повністю без допомоги додаткового фіксатора. У випадку пожежі випробовані технічні рішення, легкоплавкий припій, забезпечують безпечне закриття дверей. І, звичайно, вогнестійка шафа має вогнестійкість 90 хвилин, відповідно до EN 14470-1 (тип90): з тестуванням типу, сертифікатом GS, згідно з СЕ.

Новий дизайн

Особливої уваги заслуговує новий зовнішній вигляд вогнестійких шаф. До однокольорового антрацитного корпусау можна без додаткової доплати підібрати дверці шафи семи кольорів: білого, світло-сірого, зеленого, голубого, серебристо-сірого, жовтого сигнального і червоного. Разом з тим новий стійкий структурний лак забезпечує надійну стійкість до впливу навколишнього середовища і забрудненням.

Нова конструкція

Нова серія шаф є в наявносі шириною 60, 90 і 120 см. Встановлення і перевезення спрощуються завдяки спеціально покращеній стійкості до деформацій. Перевезення спрощує інтегрований цоколь і мобільний транспортний пристрій "mover". Завдяки цоколю навіть в моделі 60 см є можливість стійкого підведення вил автопогрузчика. З додатковою допомогою "moverа" можливо легко пхати вручну в лежачому і стоячому положенні навіть вогнестійкі шафи шириною 90 і 120 см. Так як "mover" піднімає вогнестійку шафу на мінімальну висоту, це дозволяє протиснутись і пройти через вузькі двері без необхідності, як це було до цього часу, в порівнянні до незручного розвертання шафи, або використання інших допоміжних засобів.
Нові конструкційні деталі підвищують не тільки зручність безперечного використання, але і безпечність вогнестійкої шафи. Серійно в кожних дверях шафи вмонтовується зламостійкий замок, завдяки чому небезпечні матеріали можуть відбиратись тільки працівниками, які мають спеціальниі доступ. Червоно-зелений індикатор сигналізує положення закриття дверей